BİZE ULAŞIN
+90 850 808 2478
E-MAIL
info@bhrt.com.tr

HAKKIMIZDA

Firma ismimiz BHRT, İngilizce “Best Hot Runner Technology” (En İyi Sıcak Yolluk Teknolojisi) kelimelerinin baş harflerinden esinlenerek oluşturulmuştur

Çin merkezli kurulmuş bir firma olarak 20 yılı aşkın süredir sektörle iç içeyiz. BHRT Türkiye ise 2014 yılı başından itibaren faaliyetlerine başlamıştır.

Ekibimiz iki ana üretim konusunda faaliyetlerini göstermektedir. BHRT sıcak yolluk sistemlerinin üretimi yanında, plastik enjeksiyon kalıbı tasarımı ve üretimi ünlü Çin markası olan Silver Basis tarafından 7000’den fazla çalışanla yürütülmektedir.

Genel müdürümüz olan Bob Meng, 20 yılı aşkın süredir sıcak yolluk sistemleri üzerine çalışmaktadır. 6,5 yıl boyunca Mold-Masters firmasının Kanada lokasyonunda çalıştıktan sonra, Incoe firmasının Çin lokasyonunda 8,5 yıl boyunca genel müdür olarak görev yapmıştır. Bob Meng ayrıca sıcak yolluk sistemlerinin verimliliğini arttırmak amacıyla plastik akışını inceleyen Bilgisayar Destekli Kalıp Analizi Programları konusunda uzmanlaşmıştır. BHRT Sıcak Yolluk Sistemlerini oluşturan teknik ekibimiz de, sıcak yolluk sistemleri, plastik enjeksiyonla kalıplama, talaşlı üretim, kalite kontrol gibi sektör ve proseslerde uzmanlaşmış çekirdek bir kadrodan oluşmaktadır.

Kalıp üreticiliği konusunda da tecrübeli olan bir firma olarak, sıcak yolluk sistemleri hakkında sektörün ihtiyacına cevap verecek niteliklere sahibiz. Sıcak yolluk sistemleri üzerindeki deneyimimiz ile sizlere BHRT’yi sunuyoruz.

Evet. Tüm kritik Sıcak Yolluk Sistemi parçalarımız (Manifold, Nozzle, Contalar, Prinç Kaplı Rezistanslar vb.) yüksek hassasiyet ve doğrulukta çalışan bilgisayar destekli (CNC) tezgahlarda yüksek kalite standartlarında işlenmektedir.

BHRT olarak en iyi sıcak yolluk sistemlerini dünyaya sunmayı ve sektörel faydayı en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.